X
تبلیغات
زولا
زمینی
دوشنبه 14 فروردین‌ماه سال 1385
یک سپاس و یک شرح کوتاه!

قبل از هر چیز از نیمه‌ی عزیزم تشکر می‌کنم که تغییر چیدمان خانه را سبب شدند. همین هفته‌ی پیش بود که ازش خواستم زمینی را سبز بکند. فکر نمی‌کردم به این زودی‌ها وقت کند. بس که طفلک سرش به کار و نون درآوردن گرم است. بنابراین عزیزم در حضور همگان ازت تشکر می‌کنم و امیدوارم که همیشه حضورت برام سبز باشه.

و اما نکته‌ی دیگر این است که از برکت حضور گسترده‌ی فیلترینگ در ایران احتمالا تمام بلاگ رولینگ‌ها دیده نمی‌شود. یا حداقل از این چند تا کارتی که می‌شناسم امتحان کردم و دیده نشده. خود آدرس بلاگ رولینگ هم فیلتر است. راستش فکر می‌کردم دوستان چه‌طور یک‌باره به حذف لینک‌های همسایه‌ها تصمیم گرفته‌اند. دو روز پیش بود که با یکی از دوستانم در خارج از کشور صحبت می‌کردم و پرسید چرا تو لینک‌هایت را دو بار گذاشته‌ای. من هم حیرت کردم و گفتم جان خودم من اسمی کنار صفحه‌ نمی‌بینم و راستش را هم بخواهی پدرم در آمده تا از این حافظه‌ی رو به سستی لیست کسانی را که دوستشان داشته‌ام بیرون بکشم. خلاصه این که ای آن‌هایی که لیست دوستان را دو بار می‌بینید، شاد باشید! و برایمان دعا کنید تا ما هم از شر فیلترینگ خلاص شده به جرگه‌ی آزادان بپیوندیم. آن‌هایی هم که چون بنده فقط یک لیست می‌بینند باید بدانند که این لیست بدون بلاگ رولینگ مرتب شده‌است و طبیعی است که در اسم آن‌هایی که به روز می‌کنند، تغییری دیده نمی‌شود. من هم شانسی به دوستانم سر می‌زنم. امان از دست این فیلترینگ نابه‌کار!  

دیشب می‌خواستم به مناسبت سیزده‌به‌در  یادداشتی بگذارم که میسر نشد. اشکالی ندارد ماهی را امروز از آب بگیرید. این هم دروغ آن‌چنانی دیروز!

دیگه نزنید بچه دلش تنگ بود خوب! رفتم آقا جان فقط افسوس نخورید که ممکنه تا چند روزی نتونم بیام...

به امید دیدار


عناوین آخرین یادداشت ها
خوش آمدید
آرشیو
موضوع بندی
عضویت کاربران بلاگ اسکای
نام کاربری
وبلاگ دوستان در بلاگ رولینگ
تعداد بازدیدکنندگان : 342266